08.06.2015 в рамках Арт - проекту "Натхнення"
08.06.2015 в рамках Арт - проекту
08.06.2015 в рамках Арт - проекту "Натхнення"
16 червня 2015, 00:02

Відбувся концерт«Мелодії пам'яті» виконавців на гобої, присвячений 75-річчю з дня народження відомого музиканта, професора Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського Лебедєва Володимира Ілліча (1940-2010).

Колишні учениці Володимира Ілліча, а це старший викладач Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревского Курилко Тетяна Олександрівна (клас гобоя) зі своїми студентами: Бершак Д., Булгаковим В., Вербіним Д., Лозовим К., Мартиновою В. , Сомовою Д., Сухіною Є., Широковим Р., учнем ХСШ №133 «Ліцей мистецтв» Наумовим І. та викладач ХССМШКарелова Вікторія Юріївна (клас гобоя) зі своїми учнями: Воскобойніковим С., Демським К., Мальцевим В., Пінчуком П., а також їх концертмейстера: Суздальцева Людмила Миколаївна, Грічанок Сона Ельмартівна, Кучма Наталія Андріївна підготували пам'ятний концерт. Прозвучали твори Д.Перголезі, Д.Чімароза, Г.Доніцетті, Д.Кабалевського, А. Вівальді, Г.Телемана, Р.Хофмана, Р. Гліера, Л.Лебрун, Р. Штрауса, Ф. Пуленка. Завершився концерт ансамблем учасників. У їх виконанні, дуже зворушливо і лірично прозвучало «Адажіо» Й.С.Баха.

Своїми спогадами про Лебедєва В.І. поділилися: Воскобойніков Аркадій Михайлович (ХСШ№133 «Ліцей мистецтв»), Кравчук Світлана Степанівна (ДМШ№9 ім.В.Сокальського), Гончарова Олена Миколаївна (ХСШ№133 «Ліцей мистецтв»). Можна відзначити високий виконавський рівень музикантів - гобоїста, учасників концерту, що дає право говорити про високу професійну школу, яку отримали їх викладачі і, дбайливо зберігаючи і розвиваючи, передають учням, вже як спадкоємцям Володимира Ілліча.

Фотографії ви можете знайти в нашій офіційній группі вконтакті Харківський художній музей або на нашій сторінці в фейсбук Харківський художній музей

Куратор проекту: Ірина Сідєльова

Вірші: Ольги Криворукової