Арт - проект “Натхнення”.
08 червня 2015, 14:00

Для всіх, хто хоче зупинитися і відпочити.

В перше у Харкові цикл концертів музикантів -виконавців на гобої.

Концерт «Мелодії пам’яті»

Спогад про відомого музиканта, професора Харківського національного університету мистецтв ім.І.П.Котляревського Лебедєва Володимира Ілліча

В концерті грають студенти старшого викладача ХНУМ ім.І.П.Котляревського

Курилко Тетяни Олександрівни(клас гобою):

Бершак Дар’я, Булгаков Вячеслав, Вербін Денис

Лозовий Костянтин, Мартинова Валерія, Сомова Дар’я,

Сухіна Єлизавета, Широков Руслан, учень

ХСШ№133«Ліцей мистецтв» Наумов Ілля

та учні викладача ХССМШ

Карелової Вікторії Юріївни(клас гобою):

Воскобойніков Сергій, Демський Кирило, Мальцев Валентин, Петро Пінчук

Концертмейстери: Суздальцева Людмила Миколаївна,

Грічанок Сона Ельмартівна, Кучма Наталія Андріївна

Куратор проекту: Ірина Сідєльова

Вірші: Ольги Криворукової

Автор проекту та ведуча: Олена Гончарова

Початок: о 14.00

Запрошуємо всіх бажаючих!

16.05.2015 у рамках програми Всеєвропейської акції «Ніч у музеї»,

відбувся 10-й ювілейний концерт-зустріч Арт - проекту "Натхнення".

«Для всіх, хто хоче зупинитися і відпочити» - завжди з такими словами ми звертаємося до Вас, запрошуючи Вас на чергову зустріч.

У ювілейному 10-му концерті проекту "Натхнення" в стінах Харківського художнього музею зустрілися учасники попередніх дев'яти зустрічей. Це викладачі ХСШ№133 «Ліцей мистецтв» з учнями та їхніми випускниками вже студентами: Биховська Євгенія Рафаїлівна, Биховська Наталія Вікторівна, Решетова Інна Іванівна, Лагутіна Ніна Георгіївна, Буцька Ліліана Євгенівна, Воскобойніков Аркадій Михайлович, Cтоякіна Лариса Миколаївна, Гевоян Григорій Сергійович, Гаврюшенко Ельвіра Петрівна, Гринькова Ірина Вікторівна, Курилко Тетяна Олександрівна, Суздальцева Людмила Миколаївна, Качур Лідія Василівна, Гаранич Кіраіда Леонідівна, Євенко Галина Олексіївна, Безугла Катерина Василівна і три творчі родини: Горобець Ірина Василівна з синами Крамаренками Андрієм і Василем, Костогриз Сергій Олександрович і Тетяна Геннадіївна з дочками Наталією і Марією, Рябова Лариса Євгеніївна з дочкою Закліковською (Єпанешніковою) Олесею.

Сподіваємося, що ми знову доставили задоволення слухачам, які відгукнулися на наше запрошення. Ми були щиро раді за щільно заповнений глядацький зал.

Всі учасники концерта-зустрічі дуже старалися. Дякуємо за підтримку !!

Якщо Ви відчули з нами радість і насолоду, значить у нас усе вийшло. Чекаємо на наших концертах-зустрічах Арт - проекту "Натхнення"!

Організатор концерта-зустрічі: Світлана Бондар

Куратор проекту: Ірина Сідєльова