"Музей без бар'єрів"
24 березня 2016, 15:00

24 березня о 15-00 у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбудеться відкриття фотовиставки, присвяченої 21 березня – Міжнародному дню людей з синдромом Дауна.

21 березня - дуже важлива дата для людей з синдромом Дауна та їх сімей. Число 21 і третій місяць року вибрані не випадково - в пренатальному періоді 21 пара хромосом потроюється і .... народжується ЛЮДИНА з синдромом Дауна!
Які вони, люди, як люди, тільки з синдромом Дауна? Веселі і сумні, працьовиті і ледарі, балакучі і мовчуни ... .. Такі як ми з вами, тільки багатші на одну хромосому.
Харківська обласна бібліотека для дітей та Благодійний фонд "Центр здоров'я і розвитку дитини" познайомлять відвідувачів виставки зі звичайним життям деяких чудових маленьких харків'ян з трисомією по 21-й парі хромосом (так називається по-науковому синдром Дауна), які подружилися з іншими чудовими «звичайними» харків'янами! Разом ми зможемо розтопити стіну непорозуміння між звичайними людьми і людьми з трисомія-21.

Крім того, харківський художній музей продовжує освітню програму, розраховану на дітей з синдромом Дауна та аутизмом. Наступна зустріч відбудеться 28 березня.