25.12.2014 в рамках арт - проекту
05 січня 2015, 22:26

25.12.2014 в рамках арт - проекту "Натхнення" відбувся концерт «Звучить музика у стилі бароко», в якому взяли участь студенти старшого викладача Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Курилко Тетяни Олександрівни (клас гобою): Бершак Даша, Булгаков В'ячеслав, Вербін Денис, Лозовий Костянтин, Широков Руслан, а також Наумов Ілля і Семелінський Тимур, учні ХСШ №133 «Ліцей мистецтв».

У концерті прозвучала музика Й.С.Баха, Г.Телемана, Д.Чімороза, Ж.Б.Лойса, А.Марчелло, Й.Фаш, А.Вівальді. Божественне звучання гобою та блок-флейти супроводжували прекрасні майстри - концертмейстери Суздальцева Людмила Миколаївна та Грічанок Сона Ельмартівна.

Автор проекту: Гончарова О.М.

Куратор проекту: Сідєльова І.М.

Вірші: Криворукової О.Є.

Фотографії ви можете знайти в нашій офіційній группі вконтакті Харківський художній музей або на нашій сторінці в фейсбук Харківський художній музей