Проект «Музика для душі і серця»
19 липня 2017, 16:06

27 липня о 15:00 – перша зустріч

27 липня в Харківському художньому музеї відбудеться перша зустріч у рамках нового соціального проекту «Музика для душі та серця». На екрані буде показано відеозапис «Концерт у Бразилії» (2013), диригент Андре Ріє.

Довгі роки доцент Харківського політехнічного університету Едуард Чайка збирав унікальну колекцію – фонотеку кращих світових виконавців класичної музики. Зараз колекція Е.Г.Чайки – одна з кращих в Харкові і він щедро ділиться нею з поціновувачами музичного мистецтва. Відвідувачі Харківської музично-театральної бібліотеки ім. К.С.Станіславського і Єврейського культурного центру «Бейт Дан» вже встигли насолодитися шедеврами світової музики у виконанні кращих виконавців світу.

Відкриттям для багатьох відвідувачів музею стане ім'я диригента і скрипаля Андре Ріє (Нідерланди), якого західна преса, слідом за Іоганном Штраусом, називає «королем вальсу». Маестро Ріє відомий як видатний віртуоз, однаково улюблений слухачами з будинків для літніх, для яких він дає безкоштовні концерти, і вишуканою публікою з кращих концертних майданчиків світу. Андре Ріє не класичний «диригент у фраку», а справжній шоумен з невичерпною фантазією, що приводить слухачів у захват візуалізацією музики у вигляді яскравих шоу з повітряними кулями і падаючими пластівцями снігу під час виконання арії.

Ми щиро сподіваємося, що дебютна зустріч Едуарда Чайки в стінах Харківського художнього музею з переглядом фільму і коментарями музикознавця не залишить байдужими відвідувачів музею.

Увага! Перегляд відбудеться у Харківському художньому музеї за адресою: вул. Жон Мироносиць, 11

Довідки за тел.: (057) 706-33-94