Мистецтво — це ми, мистецтво — це світ!
31 травня 2020, 16:49

До Міжнародного дня захисту дітей – 2020

Шановні друзі!

У травневі дні 2020 року ми мали зустрітися з Вами – шанувальниками фестивалю-конкурсу «Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!» у Харківському художньому музеї – на нашому ювілейному зібранні – П’ятому відкритому фестивалі-конкурсі. На превеликий жаль, наразі це виявилось неможливим з причини розповсюдження світом пандемії.

Але ми не полишили надію на реалізацію наших спільних творчих  планів і впевнені у їх втіленні. Тож оргкомітетом було прийнято рішення про перенесення термінів проведення заходу на 22 – 25 жовтня 2020 року. Сайт: muse.kh.ua

А щоб період очікування не здавався нам довгим, давайте разом пригадаємо чудові миті минулорічних фестивальних подій!

1 червня 2019 року відбувся концерт до Дня захисту дітей, який традиційно проводиться у межах арт-проекту «Натхнення». Переможці фестивалю-конкурсу, їх викладачі, члени журі та організатори фестивалю-конкурсу «Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!» зібралися у залі з роялем Харківського художнього музею в перший день літа і відзначили його прихід святковою концертною програмою та отримали заслужені нагороди.

Настання літа, що є улюбленою порою року всіх дітей, та початок найдивовижніших шкільних канікул додали всім учасникам та гостям особливого настрою.

Як водиться серед однодумців, після завершення концерту тривало приємне спілкування, звучали добрі побажання, проводилось фотографування на згадку про  подію, що ознаменувала вдале завершення фестивалю-конкурсу «Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!» – 2019.

Запрошуємо до перегляду відеосюжетів, які знімалися весною 2019 року і зафільмували основні моменти нашого з Вами свята –  IV Відкритого фестивалю-конкурсу «Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!».

1. Відкриття фесивалю «Мистецтво – це ми, мистецтво – це світ!» та презентація виставки

2. Гала-концерт