МАЛЕВИЧ +
24 вересня 2016, 15:52

24 вересня у Пархомівському художньому музеї ім. П.Ф. Луньова (автономний відділ ХХМ) втретє відбулась мистецька акція «Малевич+», на яку завітали гості з Харкова, Сум, Полтави. В межах акції було відкрито виставку творів відомого харківського митця Євгена Світличного, відбулась творча зустріч з автором. Вихованці гуртка «Юний художник» та художнього відділення Краснокутської ДМШ представили свої роботи, в яких відтворили картини з колекції пархомівського музею в стилі Малевича. Також глядачам були презентовані роботи студентів Сумського будівельного коледжу та учнів Сумської спеціалізованої школи № 29, виконані за мотивами творів художника. Перед будівлею музею було влаштовано галявину відпочинку, де гості мали можливість сфотографуватися та нібито увійти у простір  картини видатного майстра. Крім того гості відвідали Пархомівський цукровий завод, де свого часу працював батько К. Малевича. Все свято супроводжував народний вокальний колектив місцевого будинку культури «Слобожаночка», який, окрім народних українських пісень, виконав пісню, присвячену Пархомівці.  На завершення свята гостей пригощали пархомівськими  вареничками – улюбленою стравою Малевича в дитинстві, яку він часто згадував вже дорослою людиною.