У Києві презентували виставку «Майстер і час. Федір Кричевський»
05 липня 2017, 10:35

До експозицію увійшли полотна з фондів музеїв України

23 червня у Національному художньому музеї України (м. Київ) було відкрито ретроспективну виставку творчості Федора Кричевського «Майстер і Час».

На виставці представлено близько 200 робіт. До експозиції увійшли твори як з власних фондів Національного художнього музею, так і з інших музеїв України – Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького, Національного музею Тараса Шевченка, також на виставці представлено полотно з колекції Харківського художнього музеюДовбуш. Ескіз до картини. 1931-1932 рр. Полотно, олія.

Федір Кричевський – керівник Київського художнього училища, перший ректор Української академії мистецтва, майстер історичної і тематичної картини, відомий портретист. Творчість Ф. Кричевського є однією з найвизначніших сторінок українського мистецтва ХХ століття. Його доробок посідає чільне місце в скарбниці української культури.

Виставка працюватиме до 13.08.2017.

Детальна інформація – на сайті Національного художнього музею України: namu.kiev.ua