Крок за кроком: як народжується художник
07 травня 2020, 08:23
Віртуальна виставка на сторінці Facebook

Арт-проект «Митці майбутнього» започатковано 1998 року з метою підтримки обдарованої молоді, надання можливості демонструвати свої здобутки у залах музею. За 22 роки роботи було проведено більше 270 виставок за участі вихованців навчальних закладів образотворчого напрямку Харкова та Харківської області. Загалом у проекті взяли участь близько 50000 талановитих дітей. З травня 2020 року ми пропонуємо новий формат експозиційної роботи – віртуальні виставки творів юних художників. Сподіваємось, що така практика надасть нових фарб співпраці музею з майбутніми митцями, зробить її ще цікавішою та різноманітнішою. Виставка «Крок за кроком: як народжується художник» знайомить з роботами учнів Дитячої художньої школи №2 ім. П.О. Левченка (керівник класу Тетяна Білоус). Кожен маленький автор малюнку прагнув креативно заявити про себе: показати не тільки навички володіння різними техніками, але й здивувати глядачів оригінальним рішенням теми, яскравими образами та персонажами, вдалими композиційними рішеннями, гармонійним колоритом. Побажаємо нашим юним художникам доброго та уважного глядача!

Чекаємо ваших лайків і коментарів.

Потапова Варвара

Різдвяний янгол