Харків – місто добрих надій
21 лютого 2020, 15:14

XVII Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості

Завжди приємно говорити про добрі справи, які осяюють буднє життя.

Одною з таких справ є проведення фестивалю «Харків – місто добрих надій». Цей наймасовіший фестиваль проводиться сімнадцятий рік і зібрав цього року близько 1000 учасників – вихованців шкіл естетичного виховання Харківщини та інших куточків нашої країни: Дніпра, Київщини, Хмельниччини, Черкащини. Діти змагаються в наступних номінаціях: образотворче мистецтво, художнє слово, музичні інструменти, сольний спів.

Ще з 2002 року фундаторами арт-проекту стали управління культури Харківської міської ради, ДМШ № 12 ім. К.І. Шульженко, Харківська обласна філармонія та Харківський художній музей. Сьогодні фестиваль знаходиться під патронатом ХОДА (департамент культури і туризму).

Як правило, кожен рік фестиваль приурочено до конкретної події, наприклад, ювілейним датам міста, видатним землякам І.Рєпіну, О.Бекетову, К.Шульженко, Л.Гурченко, проведенню ЄВРО – 2012 та знайомству з творчістю наших сучасних діячів культури – композиторів М.Стецюна, В.Птушкіна, В.Соляннікова, поетів Л.Костенко, С.Жадана.

Цього року фестиваль присвячено українській пісні. Його назва «Малюємо українські пісні». Вперше в номінації «Образотворче мистецтво» було представлено 6 мультфільмів (студії «Веснянка» м. Дніпро та ШСТСН м. Харків). Всього за перемогу змагалось близько 600 юних художників. Виставка учасників фестивалю буде експонуватися з 1 по 10 березня у Виставковій залі Харківського художнього музею.

Діти-музики будуть змагатися протягом тижня, з 9 по 12 березня, на сцені Харківської обласної філармонії.

Фестивальне свято завершиться нагородженням переможців дипломами і медалями та гала-концертом 17.03.2020 о 17:00 у залі ХОФ за адресою: вул. Римарська, 21.