Лекція «Історія моди передмістя Косова середини ХХ ст.»
11 квітня 2019, 11:24

19 квітня о 15:00

Запрошуємо харків’ян дізнатися цікаві факти про гуцульську моду середини минулого століття. Поговоримо про один з найменш відомих осередків Прикарпаття: передмістя Косова.

–       Чому автентичний одяг цієї місцевості потрапив до проекту VOGUE?

–       Чи впливали на моду гуцулів одягові традиції центральної та східної України?

–       Як мешканці карпатських сіл переймали загальноєвропейські модні тренди?

Про ці та інші питання будемо говорити з Вікторією Яремин – гостею з Прикарпаття, очільницею Музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини у місті Косів. Заклад є філією Національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття імені Й.Кобринського.

Минулого року під керівництвом В.Яремин був реалізований інноваційний міжнародний грантовий проект, присвячений гуцульським одяговим традиціям, зокрема історії моди косівського передмістя.

Лекція відбудеться в інтерактивному форматі: живе спілкування, показ унікальних світлин, демонстрація на моделях сучасних реконструкцій весільних костюмів середини минулого століття.

Чекаємо на Вас 19 квітня о 15:00 у лекторії Виставкової зали Харківського художнього музею. Адреса: вул. Жон Мироносиць, 9.

Лекцію організовано за підтримки проекту «Харківсько-Косівський народний дім мистецтв та ремесел».