Відкриття виставки!
02 серпня 2017, 10:06

3 серпня о 16:00 відбудеться презентація виставки «Земля Ізраїлю»

Проект «Земля Ізраїлю» і альбом «Земля Ізраїлю і І.Ю. Рєпін» (авт. Галина Подольська, Ізраїль), який буде презентовано, представляє колекцію творів 27 ізраїльських художників, переданих у дар Харківському художньому музею. Автори полотен прагнуть через передачу особливостей природи, зумовлених географічним положенням країни, через зображення знакових релігійних святинь, пам'яток архітектури дати цілісне уявлення про образ Землі Обітованої.

Виставка є результатом спільного міжнародного проекту Об'єднання професійних художників Ізраїлю, Харківського художнього музею, Україно-ізраїльського центру освіти, науки і культури (UKRIS). Автор проекту – доктор філологічних наук, член Правління Об'єднання професійних художників Ізраїлю Галина Подольська.

Адреса: вул. Жон Мироносиць, 9

Довідки за тел.: 706-33-94