«ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ»
09 листопада 2015, 16:39

В рамках цього загальноукраїнського руху протягом останніх двох місяців Харківський художній музей разом із Харківським університетом Повітряних Сил  ім. І.М. Кожедуба, Харківською державною академією дизайну і мистецтв та іншими установами проводили конкурс проектів меморіального знака вшанування пам’яті загиблих у зоні АТО 2014 року льотчиків-випускників ХУПС.

Це підполковник Могилко Костянтин Вікторович (1978–2014) та гвардії підполковник Майборода Дмитро Олександрович (1980–2014). Подвиг доблесних синів України є зразком мужності, любові до Батьківщини, відданості своїй професії та заслуговує на увіковічення пам’яті героїв.

У конкурсі взяли участь 30 дизайнерів та скульпторів, студентів ХДАДМ. Під час роботи над проектами митці відвідали військову частину А4101 в місті Чугуїв, де  заплановано встановлення меморіального знака, ініційоване її командуванням. Саме з Чугуєвом пов’язано професійне становлення героїв – тут вони вперше піднялись в небо, з цього ж аеродрому вирушили в свій останній політ.

Компетентне журі у складі представників командування Чугуївської навчальної авіаційної бригади, відомих харківських дизайнерів, художників, скульпторів, мистецтвознавців, волонтерів вибрало кращі роботи. Одноголосно переможцем конкурсу було визнано проект студентки ІІІ курсу факультету дизайну ХДАДМ Єлизавети Янкіної.

І місце - Янкіна Єлизавета

ХДАДМ, 3 курс факультету дизайну, керівник Єльков В.І.

Всі представлені проекти будуть експоновані у Харківському художньому музеї 10-19 листопада. 13.11.2015 о 15-00 відбудеться прес-конференція та нагородження переможців.

Звертаємось до всіх, хто має можливість та бажання матеріально підтримати встановлення меморіального знака. Надаємо реквізити Благодійного фонду «Дар», на які можна перераховувати кошти:

МФО 300379, код ЄДРПОУ 34691861

р/р № 26005007595000 (в гривні)

р/р № 26006007595010 (в доларах США)

в філія ПАТ КІБ «Креді Агріколь Банк»

Призначення платежу: Благодійна фінансова допомога, згідно з листом № 61/10 від 22.10.2015 р.

ІІ місце - Дьяконов Антон

ІІІ місце - Сечнов Єгор

ХДАДМ, 3 курс факультету дизайну, керівник Остапенко І.В.

ІІІ місце - Фролов Олександр

ХДАДМ, 6 курс скульптурного факультету, керівник Гурбанов С.А.

Буймер Катерина

ХДАДМ, 3 курс факультету дизайну, керівник Пузур М.В.

Житеньов Микита

Кічук Анжела

Швейкина Валерія

ХДАДМ, 3 курс факультету дизайну, керівник Пузур М.В.

Юркина Наталя