Презентація фотопроекту Ірини Деркач «Зацікавлений глядач»
14 травня 2018, 12:55

19 травня о 18:00

Фотопроект Ірини Деркач «Зацікавлений глядач» приурочено до щорічної всеєвропейської акції «Ніч музеїв». Матеріал для цього проекту збирався 4 роки і демонструє широке коло друзів нашого музею, які завітали на різноманітні численні заходи. До вашої уваги буде представлено 100 світлин, на яких ви можете побачите себе, якщо буваєте у Харківському художньому музеї.

Герої світлин такі різні за віком та статтю, зовнішністю та емоційністю. І цей факт ламає стереотипи, нібито у музеї приходять одні й ті ж люди на одні й ті ж самі виставки. Життя тут вирує багатьма подіями з яскравими творчими особистостями, яких об’єднує любов і зацікавленість до образотворчого мистецтва.

Всього 1 день експонування, після чого фотографії відправляться до архіву музею. Поспішайте!