Експонат місяця!
06 квітня 2016, 13:40

У межах проекту «ЕКСПОНАТ МІСЯЦЯ» музей презентує перлини колекції, твори відомих вітчизняних та зарубіжних майстрів. У квітні представляємо полотно видатного українського художника-жанриста Миколи Пимоненка «Жертва фанатизму» (1899 р.).

Хто жертва і в чому виявляється фанатизм? Про які події йдеться в картині? Як українському художнику вдалося передати в одному творі цілу гамму почуттів? Про це Ви дізнаєтесь, відвідавши безкоштовну міні-екскурсію тривалістю близько 15 хвилин, присвячену картині «Жертва фанатизму».

Чекаємо на Вас у суботу, 16 квітня о 15:00 на другому поверсі музею біля полотна «Жертва фанатизму» (зал № 8 постійної експозиції «Українське та російське мистецтво XVI - поч. ХХ ст.»).

Вхід в експозиційні зали за квитком: дорослий - 10 грн

Діти, студенти - 5 грн