Проект “Діти - дітям ”
17 грудня 2015, 01:16

16.12.2015 у Харківському художньому музеї у рамках

проекту “Діти - дітям ” відбувся концерт за участю юних виконавців та колективів, учнів ХСШ №133 “Ліцей мистецтв”: Зацепіліної Єлизавети, Долгополової Ольги, Чекаревої Софії, Побідаш Олесі, Кітаєвої Ангеліни, Курганської Аліси, Тер-Карапетянц Анни, Єгожинського Воіслава, яких підготували викладачі: Афіногенова І.О., Биховська Є.Р., Гараніч К.Л., Рябова Л.Є. та концертмейстер Бац Т.М.

Куратор проекту,  завідувач відділу наукової пропаганди Харківського художнього музею Ірина Сідєльова, відкрила концерт та щиро привітала всіх присутніх з початком зимових свят.

Слухачі, учні 8-го класу Комунального закладу "Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13" Харківської обласної ради та класні керівники, після закінчення концерту, висловили вдячність за перші вітання зі святами та за атмосферу заходу, яка додала всім морального та духовного піднесення.

Провела концерт Гончарова О.М., викладач ХСШ №133 “Ліцей мистецтв”, методист ОНМЦПК, голова представництва МА(О)ДДЕВ на Харківщині, організатор проекту.

Інтерес, настрій, чудове сприйняття дітей, як слухачів, так і виконавців, підтвердили необхідність проведення таких заходів.

Організатори проекту “Діти - дітям ”  запрошують в період зимових свят всіх не байдужих підтримати проект, взяти в ньому участь та провести творчі заходи для дітей та малечі.