День відкритих дверей у музеї! 15.03.2020
12 березня 2020, 11:00

Реєстрація на заходи не потрібна

Програма заходів:

11:00 – 13:00 – сімейний лекторій для дітей та батьків «Абетка мистецтва»:

(ВІДМІНЕНО у зв'язку з введенням карантину)

- музичний концерт у виконанні учнів ДМШ №1 ім.Л.Бетховена

- заняття в експозиції «Тихе життя речей. Натюрморт»
                                                                                   - майстер-клас з орігамі від студії «Дзунако»
                                                                                    Вхід на всі заходи «Абетки мистецтва» вільний!

12:00 – оглядова екскурсія постійною експозицією «Українське та російське мистецтво XVI -

поч. ХХ ст.» для всіх бажаючих. Вартість – 20 грн з особи.

Нагадуємо, що кожної третьої неділі місяця у музеї проходить день відкритих дверей: вхід до

постійних експозицій музею (крім експозиції фарфору) безкоштовний, екскурсійне

обслуговування та відвідування тимчасових виставок – за діючим тарифом.