День Музики в Харкові
12 червня 2019, 14:09

21 червня 2019 року

У межах акції «День Музики в Харкові» 21.06.2019 у Харківському художньому музеї (1 поверх, зала з роялем) відбудуться концерти фортепіанної музики, а у музейному дворику звучатиме класика американського мюзиклу. Вхід вільний!

Зала з роялем:

15:00 Фортепіанний концерт лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів юних піаністів «#EEG_PianoConcert»

1 відділення

Говтва Єва – І курс Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського

У програмі: Ф.Шопен, І.Шамо, С.Борткевич, Е.Гріг

2 відділення

Говтва Єгор – учень ДМШ №12 ім. К.І.Шульженко, педагог Деменкова Н.С.

У програмі: Марта Майер, Л.Шукайло, Ф.Шопен, П.Чайковський, Й.Гайдн

16:00 – 16:45 Сольний концерт фортепіанної музики

Бачек Марта – III курс Харківського музичного училища ім. Б.М. Лятошинського

У програмі: Ф.Ліст; І.Карабиць; М.Клементі, Й.С.Бах, Ф.Мендельсон

17:30 – 18:30 Лекція-концерт «Рєпін і музика». До 175-річчя від дня народження нашого земляка, всесвітньо відомого майстра живопису І.Ю.Рєпіна.

Фортепіанний концерт Горобець  І.В. та Афіногенова І.О., мистецтвознавець Денисенко О.Й.

У програмі:  М.Глінка, С.Рахманінов, М.Римский-Корсаков та ін.

Музейний дворик

18:30 Класика американського мюзиклу. Виконує Олена Халіна, ХНУМ ім. І. Котляревського

У програмі: Moon River, Misty, Can't help falling in love, Somewhere over the rainbow, Shallow, Never enough, La vie en rose, For good, Somewhere

19:30 Джаз і поп-музика. Виконує Олександра Ланько