Концерт-вітання
18 травня 2020, 10:18

Міжнародний день музеїв

Дорогі мої колеги!

Щиро вітаю Вас з нашим професійним святом! Щороку цей день для нас був сповнений радісних зустрічей з відвідувачами, добрих привітань, щирих посмішок, весняних квітів.
Майже два місяці ми працюємо на відстані один від одного і наша робота є вірною ознакою нашої відданості своїй улюбленій музейній справі.

І сьогодні ми, як завжди, з почуттям вдячної пам'яті пригадаємо всіх тих, хто був причетний до створення наших колекцій, хто протягом десятиліть і століть поповнював, рятував, зберігав, вивчав та популяризував музейні цінності.
Сьогодні ми віддячуємо всім меценатам, друзям наших музеїв. А ще ми – нехай поодинці – заспіваємо наш музейний гімн і притиснемо до серця наші традиційні гілочки конвалії.

Сьогодні щира вдячність й Вам, дорогі співробітники ХХМ та ПХМ ім. П.Ф.Луньова, за вашу творчу самовіддану працю з вивчення наших унікальних колекцій, за численні різноманітні виставки, майстер-класи, захоплюючи лекції та екскурсії, за ваші новаторські ідеї та наполегливість у втіленні їх у життя.
Міцного вам здоров’я, радісних відкриттів і добрих справ на музейній ниві, особистого щастя і добробуту!

Сподіваюся – до скорої зустрічі, шановні колеги!
Валентина Мизгіна, директорка Харківського художнього музею.

"Мои наилучшие пожелания и поздравления всем музейщикам и друзьям музея, которые организовывают и проводят чудесные творческие встречи и форумы для детей. Огромная благодарность за это руководству и сотрудникам музея".
В. Солянніков, композитор, заслуженый артист України.

Традиційні музичні подарунки від друзів музею можна почути тут:

1. Володимир Солянніков "Українська рапсодія" виконує автор, засл.артист України

2. Володимир Солянніков "Повітряний поцілунок Рів'єри", виконує Ксенія Скрипнікова , ДМШ 12 ім.Шульженко, викладач Ніна Деменкова

3. Марта Майєр "Джазова п'єса", виконує Єгор Говтва , ДМШ 12 ім.Шульженко, викладач Ніна Деменкова

4. Фредерик Шопен "Вальс до#мінор", виконує Єлісей Ковалевський, ДМШ 12 ім.Шульженко, викладач Ніна Деменкова

5. Володимир Солянніков "Повітряний поцелунок Рів'єри", виконує Даша Ачкасова , ДМШ 12 ім.Шульженко, викладач Ніна Деменкова

6.Фредерик Шопен "Етюд" , виконує Єва Говтва , ДМШ 12 ім.Шульженко, викладач Ніна Деменкова.