Безкоштовний англомовний аудіогід у музеї!
06 грудня 2018, 10:42

Раді повідомити, що тепер у Харківському художньому музеї доступний для прослуховування повноцінний англомовний аудіогід, що знайомить з постійною експозицією «Українське та російське мистецтво XVI – поч. ХХ ст.»

Для того, щоб скористатися аудіогідом у музеї, необхідно встановити на смартфон програму izi.travel (доступна для мобільних операційних систем Android, iOS, Windows) і зайти на сторінку Харківського художнього музею на сайті izi.travel. У налаштуваннях оберіть потрібну мову (доступна англійська та українська) і насолоджуйтесь прослуховуванням!

Для зручності в залах поряд з експонатами розміщено QR-коди.

Зверніть увагу: англомовний варіант не є простим перекладом україномовного аудіогіда, який було презентовано в музеї у вересні цього року. Аудіогіди значно відрізняються за структурою, кількістю експонатів, а також змістовним наповненням.

Над створенням англомовного аудіогіда працювали: команда просвітницько-культурного фестивалю «Інклюзіон» (організатор – Харківська обласна фундація «Громадська альтернатива»), колектив Харківського художнього музею та компанія Gwara Media (аудіозапис та творча складова).