Анонс нових виставок у липні!
29 червня 2019, 12:57

У липні в Харківському художньому музеї планується відкриття таких виставок:

8.07.19 – «Поезія пензля»

Виставка представляє твори викладачів Хуанганського педагогічного університету (Китайська Народна Республіка). Роботи одинадцяти художників виконані в класичних стилях китайського живопису. Академічний імператорський стиль гунбі, відкритий художниками дві тисячі років тому, в роботах сучасних китайських майстрів зберігає світську розкіш у ретельній реалістичності. Живопис в інтелектуальному експресивному стилі се-і засновано на вільній виразній формі, в якій художники створюють як композиції в традиційних жанрах, так і розкривають суть сучасних тем.

11.07.19 – Виставка творів учасників конкурсу на здобуття премії ім. І.Ю.Рєпіна 2019 р.

Музей представляє харківському глядачеві творчість номінантів на здобуття однієї з найбільш престижних нагород в галузі образотворчого мистецтва. Експоненти – майстри монументального живопису, скульптори, а також  художники, що працюють в області декоративно-ужиткового мистецтва. Серед претендентів як молоді майстри, так і вже визнані митці. Широкий діапазон творчого мислення, різноманітна палітра образів, сміливість творчого експерименту – все це відрізняє твори учасників конкурсу 2019 року.