27 лютого пройшов другий концерт циклу «Його величність рояль»
05 березня 2016, 13:30

Для тих, хто хоче зупинитися і відпочити.

У Харківському художньому музеї пройшов другий концерт циклу «Його величність рояль».

Учасницею його стала учениця ХСШ№133 «Ліцей мистецтв» Курилко Катерина, клас викладача Решетової Інни Іванівни. Катя є лауреатом численних престижних як вітчизняних, так і зарубіжних конкурсів.

Сольний концерт, який складався з двох відділень, був дуже важливим і необхідним напередодні майбутніх, як завжди, відповідальних конкурсів.

У програмі прозвучали твори композиторів І. С. Баха, Л.В.Бетховена, Ф.Ліста, Ф.Шопена, Ф.Надененка, А.Хімастера та інших.

Високопрофесійний виконавський рівень виступу Каті, досить не дитячий репертуар захоплювали слухача. Безумовно, за цим стоїть колосальна праця учениці та майстерність викладача.

У залі музею панувала атмосфера «малої філармонії».

Слухачі йшли з відчуттям піднесеності і захоплення.

Куратор проекту: Ірина Сідєльова

Вірші: Ольги Криворукової