23 грудня відбулась зустріч у межах арт - проекту «Натхнення»
23 грудня 2016, 12:38

Для тих, хто хоче зупинитися і відпочити.

Роздуми, обговорення, історії, вірші, музика ...

«Зимові візерунки» – під такою назвою відбувся концерт - зустріч (сімнадцятий в проекті).

Відкрила його зі словами вітання куратор проекту, завідуюча відділом наукової популяризації Харківського художнього музею Ірина Миколаївна Сідельова.

У цій зустрічі головними учасниками були викладачі ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», ювіляри 2016 року: Биховська Євгенія Рафаілівна, Биховська Наталія Вікторівна, Гончарова Олена Миколаївна, Гринькова Ірина Вікторівна, Костогриз Тетяна Геннадіївна, Решетова Інна Іванівна, Цибух Алеся Іванівна і концертмейстер Стоякіна Лариса Миколаївна.

Добре і радісне враження залишив концерт, в якому з натхненням виступили їхні учні: Прокоф'єва Лоліта (синтезатор), Дука Соня (флейта), Томченко Богдана (скрипка), Озерова-Лєнь Дар’я (домра) концертмейстер (Шитоха А.Г.), Щербак Олександра (флейта), Кулик Ігор (кларнет), Єндале Сіона (фортепіано), Губський Михайло (фортепіано), Курило Катя (фортепіано), Ніщеретова Злата (фортепіано), Чуб Максим (фортепіано), інструментальні ансамблі: «Моніка», «Ф'южен», «Колібрі». Завершив концерт чудовий фортепіанний дует викладачів ХСШ №133 «Ліцей мистецтв» у складі Афіногенової Ірини Олександрівни та Горобець Ірини Василівни.

З теплотою провела концерт Шитоха А.Г., викладач ХСШ№133 «Ліцей мистецтв». Криворукова Ольга, кандидат мистецтвознавства Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського, написала вірші для ювілярів. Гончарова О.М., автор проекту, з натхненням перечитувала вірші кожному, кому вони були звернені. Викладачі щиро були їм раді.

Атмосфера добра і любові до мистецтва панувала в залі художнього музею. Зустріч, завдяки підтримці учнів і їх рідних, присутніх друзів і просто слухачів, пройшла з великим натхненням, теплотою та любов'ю.

Концерт-зустріч провела: Алла Шитоха

Куратор проекту: Ірина Сідельова