14.02.2015 Арт - проект "Натхнення
14.02.2015   Арт - проект
14.02.2015 Арт - проект "Натхнення
18 лютого 2015, 23:30

Для всіх, хто хоче зупинитися і відпочити.

У день закоханих відбулася восьма концерт - зустріч.

Роздуми, обговорення, історії, вірші, музика ...

У цій зустрічі порадували слухачів своїм чудовим виконанням на роялі учні ХСШ№133 "Ліцей мистецтв" викладача Качур Лідії Василівни: Веприцька Анастасія, Ашурова Даша, Гайдай-Бандурка Дарина з мамою Ірою, Болквадзе Тамара, Голікова Єлизавета в дуеті з Новіковою Олександрою (виконавицею на акордеоні викладача Євенко Г.О.), Братух Іван, Лукашенко Люба, а також Громика Маргарита, Чемоданова Єва, Лаврик Іван, Єндалє Сіона, Курилко Катерина - викладача Решетової Інни Іванівни.

Концерт - зустріч прикрасив виступ вокального дуету, у складі Єндалє Сіони і Зацепіліної Єлизавети, з твором Кос - Анатольського "Весна іде", у супроводі концертмейстера Гаврюшенко Е.П.

Атмосфера добра і любові до мистецтва панувала в залі Художнього музею. Зустріч, завдяки підтримці учнів та їхніх рідних, присутніх друзів та просто слухачів, з викладачами ХСШ№133 "Ліцей мистецтв" Качур Лідією Василівною та Решетовою Інною Іванівною, пройшла вдало та з великим натхненням.

Фотографії ви можете знайти в нашій офіційній группі вконтакті Харківський художній музей або на нашій сторінці в фейсбук Харківський художній музей

Куратор проекту: Ірина Сідєльова

Вірші: Ольги Криворукової