Виставки - Виставка творів юного митця із Гонконгу
Виставка творів юного митця із Гонконгу
Початок: 19 грудня 2013, 10:00
Кiнець: 30 грудня 2013, 16:00
Мiсце: Виставкова зала ХХМ

19 грудня о 15.00 у Харківському художньому музеї відкривається виставка робіт Кенні Лау Кін Джи

«В моїх очах»

Кенні став одним із самих відомих учнів школи мистецтва «Simply Art», створеної його батьками у Гонконзі. Із чотирьохрічного віку його роботи приймають участь у міжнародних виставках та конкурсах. Сьогодні семирічний Кенні має понад 50 нагород, його персональні виставки пройшли у Пекіні, Москві, Токіо и Гонконзі. За його ескізами оформлена частина міського середовища Гонконгу.

В основі творчої манери юного художника – сполучення традиційних прийомів китайських майстрів та сучасних тенденцій. У роботах Кенні відбивається сучасна культура Гонконгу – району із особливою культурою та історією, місця поєднання різних традицій.

Виставка проходитиме до 30 грудня у лекторії музею кожен день, окрім вівторка із 10.00 до 16.00

Запрошуємо усіх бажаючих!