Виставки - Виставка робіт учасників конкурсу «Японія – казкова країна»
Виставка робіт учасників конкурсу «Японія – казкова країна»
Початок: 20 липня 2016, 10:00
Кiнець: 22 січня 2017, 17:40
Мiсце: Виставкова зала ХХМ

2017 рік оголошено роком Японії в Україні. З цієї нагоди Харківський художній музей представляє конкурс дитячої творчості «Японія – казкова країна», що має на меті привернути увагу широкої аудиторії до історії та національної культури таємничої країни вранішнього сонця. Захід проходить в межах багаторічної музейної програми «Митці майбутнього», орієнтованої на підтримку юних талантів міста та області.

Запропонована для творчого втілення тема викликала неабиякий інтерес серед вихованців художніх шкіл та студій образотворчого мистецтва. Участь у конкурсі взяли юні художники віком від 5 до 16 років з міста Харкова, Вовчанського, Харківського, Краснокутського, Нововодолазького районів Харківської області, міста Кременчук Полтавської області. На розгляд компетентного журі, до складу якого ввійшли мистецтвознавці, фахівці з японської культури, було подано понад 350 творів. Представлені учасниками роботи виконані різноманітними художніми матеріалами (олівці, гуаш, акварель, пастель тощо), окрему групу складають твори декоративно-ужиткового мистецтва (батик, бісероплетіння, валяння, розпис на склі). За результатами конкурсу було визначено 130 переможців у різних вікових категоріях.

Виставка робіт учасників конкурсу«Японія – казкова країна» буде експонуватися у виставковій залі Харківського художнього музею 20-22 січня 2017. В ці ж дні відбудеться урочисте нагородження учасників та переможців конкурсу, які отримають грамоти та дипломи різного ступеню.

Презентація виставки відбудеться 20 січня о 16:00 у виставковій залі Харківського художнього музею.

Телефон для довідок: 706-33-94

Куратор: зав. відділом ХХМ Сідельова І.М.