Виставки - Весняні свята України
Початок: 18 травня 2020, 10:00
Кiнець: 18 травня 2020, 19:00
Мiсце: facebook

Онлайн виставка творів учасників конкурсу

Організатори онлайн конкурсу дитячої творчості «Весняні свята України» безмежно вдячні всім, хто взяв участь у нашому заході під час карантину. На запрошення відгукнулися діти і підлітки до 16 років – всього було подано 540 робіт! Така активність доводить незгасну любов до мистецтва. Кожна робота, що надійшла на конкурс, по-своєму унікальна. За кожним малюнком стоїть яскравий та талановитий творець!

Перед журі конкурсу постало складне завдання: вибрати серед великої кількості обдарованих учасників переможців – Лауреатів та Дипломантів. Враховувалися не тільки художні навички, а й оригінальність теми, щирість виконання, творча фантазія, вік і, звичайно ж, щоб допомога старших була мінімальною. І сьогодні нарешті ми готові назвати імена переможців!

Бажаємо всім учасникам не зупинятися на досягнутому і підкорювати нові вершини творчості! Особливу подяку висловлюємо педагогам та батькам юних художників, які надихають своїх дітей і вихованців на творчість і знайомство з прекрасним!

Лауреати

Дипломанти

Молодша вікова категорія

Середня вікова категорія

Старша вікова категорія

Декоративно-ужиткове мистецтво

Нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу «Весняні свята України» подарунками відбудеться по закінченні карантину (орієнтовно вересень) в музеї «Бісквіт-Шоколад» за адресою:
м. Харків, вул. Ярославська, 8. Метро «Центральний ринок» (перехрестя вулиць Коцарської та Ярославської).
У програмі свята:
- екскурсія, що познайомить вас з легендарним «цукерковим королем» Жоржем Борманом та його «шоколадною імперією»;
- подарунки та солодощі переможцям-лауреатам конкурсу;
- фотосесія в експозиції музейних раритетів зі своєю конкурсною роботою;
- дружнє спілкування та добрий настрій.
Дату проведення заходу буде оголошено на сайті ХХМ та на сторінках музею у соцмережах Facebook та Instagram.
Подарунки для дітей з інших міст України буде відправлено «Новою поштою».

Пальваль Крістіна, 11 років

Русаляча ніч