Виставки - «Сприйняття образів»
«Сприйняття образів»
Початок: 16 липня 2016, 16:00
Кiнець: 27 лютого 2017, 15:00
Мiсце: Виставкова зала ХХМ

Живопис К.Аксьонова та Д.Лєгостаєва

Костянтин Аксьонов

Народився 1977 року в м. Луганськ. Закінчив Луганське державне училище. 1996 року вступив до Харківської державної академії дизайну і мистецтв. 2002 року отримав диплом академії за спеціальністю «Монументальний живопис». З 2000-х років бере участь у різних виставках. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, Німеччини, Росії, Польщі, Китаю. Нині працює старшим викладачем кафедри «Образотворчо-декоративне мистецтво» в Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

Всі роботи, представлені на виставці, справляють враження кольорово-світлових плям, що утворилися багаторазовим заломленням кольору і світла крізь призму. Причому призма спрацювала, як вітраж, який складається з безлічі різноманітних за кольором і фактурою шматочків скла. Світло проникає в картини з різних кутів і ллється в усіх напрямках. До ультрамаринових або фіолетових тонів додаються темно-коричневі, зелені, смарагдові фарби, місцями виблискують теплі розкидані помаранчеві, жовті, червоні плями. Промінь розкладається на безліч колірних відтінків, з яких формується ледь відчутний каркас. Сірувато-сині кольори знаходяться поруч з помаранчево-червоними відблисками, створюючи багатий, вібруючий колірний ансамбль.

Дмитро Лєгостаєв

Народився 1994 року в м. Харків. Початкову художню освіту здобув у ХСШ №133 «Ліцей мистецтв». 2016 року закінчив Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди. Неодноразово брав участь у арт-проектах Харківського художнього музею.

Учасник виставок:

2014 – «Контрапункт». ЄрміловЦентр

2015 – «Емоції Ондатри». Харківський художній музей

2015 – «Портрет». Харківська муніципальна галерея

Представлені роботи було написано протягом 2016-2017 років, їх було насичено багатьма новими яскравими враженнями. Завданням автора було «достукатися» до глядача, сказати, що занадто швидко і глибоко ми переходимо до світу технологій, заплутуючись у навушниках при ходьбі. Жага дивитися у свій смартфон перетворилася в залежність, а емоції стали «емодзі». У серії картин художник відобразив свої спостереження, своє бачення живих істот та емоцій в абстрактній манері.

Захоплюйтесь деталями і радійте навколишньому світу!

Виставка працювала з 16.02.17 по 27.02.17