Виставки - Проект "Натхнення"
Проект "Натхнення"
Початок: 03 квітня 2015, 14:00
Кiнець: 03 квітня 2015, 16:00
Мiсце:

03.04.2015 в рамках арт - проекту "Натхнення" в перше в Харкові, в Харківському художньому музеї, проводиться цикл концертів музикантів - виконавців на дерев'яному музичному духовому інструменті гобої.

Після першого концерту «Звучить музика в стилі бароко», у другому - «Від класики до романтики», ми ще раз поринули в надзвичайне за красою звучання музичного інструменту гобой. Його інтелігентність, вишуканість і витонченість продемонстрували в своїх виступах студенти старшого викладача Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського Курилко Тетяни Олександрівни: Бершак Даша, Булгаков В'ячеслав, Вербін Денис, Лозовий Костянтин, Широков Руслан, а також Наумов Ілля і Семелінській Тимур, учні ХСШ №133 «Ліцей мистецтв». Їм у цьому були прекрасною підтримкою майстри - концертмейстера Суздальцева Людмила Миколаївна та Грічанок Сона Ельмартівна. З великим натхненням прочитала вірш Шитоха Алла Геннадіївна, викладач ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», який присвятила цьому концерту кандидат мистецтвознавства Ольга Криворукова.

Фотографії ви можете знайти в нашій офіційній группі вконтакті Харківський художній музей або на нашій сторінці в фейсбук Харківський художній музей

Куратор проекту: Ірина Сідєльова

Вірші: Ольги Криворукової