Виставки - Новий Подих. Мрує Фатмі
Початок: 12 липня 2020, 11:00
Кiнець: 10 серпня 2020, 17:40
Мiсце: Виставкова зала ХХМ та сторінка facebook

У рамках арт-проекту «Митці майбутнього»

Більше 20-ти років арт-проект "Митці майбутнього" підтримує талановиту молодь Харківщини. Нам завжди цікаво знати, як потім склався творчий шлях учасників наших виставок. Для когось "Митці майбутнього" назавжди залишились яскравими спогадами дитинства, а для когось – це старт в професійне творче життя!

Сьогодні ми презентуємо виставку дівчини, яка виросла на музейних виставках і конкурсах. З 2008 року вона завжди поруч з музейниками. У архиві ії досягнень більш 30 експозицій міжнародного та всеукраїнського статусу, звання лауреата, дипломанта та інші перемоги. Але для нас головне, що вона зв'язала свою майбутню професію з МИСТЕЦТВОМ і вже вчетверте демонструє в залах художнього музею персональну виставку.

Фатмі Мрує "Новий подих". Запрошуємо!

Мрує Фатмі

Місто Харків, вул Сумська. 2020