Виставки - «Милуюсь цією красою і я…»
«Милуюсь цією красою і я…»
Початок: 02 серпня 2018, 16:00
Кiнець: 27 серпня 2018, 17:40
Мiсце: Виставкова зала ХХМ

Відділ народного мистецтва Слобожанщини Харківського художнього музею презентує персональну виставку Пархоменко Тетяни Олександрівни, яку вона присвячує своєму чоловікові Юрію і всій родині. В експозиції представлено 40 живописних полотен, а також роботи з берести.

Зараз Тетяна є працівником банку, має чоловіка Юрія та виховує трьох доньок. Але в душі вона – художник з народження. Вже з першої зарплатні Тетяна купила для себе олійні фарби та за сприяння чоловіка, який подарував полотно та пензлі, почала писати. Часу на творчість не вистачає, однак бажання творити ніколи не покидає її. У своїх роботах, що написані на пленерах,Тетяна намагається змалювати околиці рідного села: озера, ліс, мальовничі береги Сіверського Дінця. Природа рідного краю зачаровує, недаремно художниця вважає її своїм найкращим вчителем. Її твори відзначаються безпосередністю, чистотою фарб, любов’ю до навколишнього середовища.

Пархоменко приймала участь в багатьох виставках: «З народних джерел» в Музеї народного мистецтва Слобожанщини (2008р.), (зараз відділ ХХМ), «Мальовнича Зміївщина» в обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва (2012р.), «На пагорбах сходжень...», присвяченій художнику Сергію Майбороді, у Зміївському краєзнавчому музеї (2016р.). Брала участь у міжнародному пленері «По місцях Зінаїди Серебрякової» з подальшими виставками у Зміївському краєзнавчому музеї, Музеї славетних харків’ян ім. К.І.Шульженко, Харківській художній галереї ім. Г.Семирадського, (2017р), Пархомівському художньому музеї ім. О.Ф.Луньова.

2016р. мала персональну виставку у Зміївському краєзнавчому музеї.

2018р. вона стала дипломантом міжнародної виставки-конкурсу живопису «Український тиждень мистецтв» у Центральному будинку Художника (Київ).

Твори художниці зберігаються в Харківському художньому музеї, Зміївському краєзнавчому музеї, в приватних колекціях в Україні та за її межами.