Виставки - Мандруємо Україною. Володимир Новгородов
Кiнець: 22 липня 2020, 19:00
Мiсце: facebook

Бердянська коса. Онлайн фотовиставка

З Володимиром Євгеновичем Новгородовим старожили нашого музею знайомі вже три десятки років – з тих часів, коли він очолював Харківську комплексну архітектурно-реставраційну майстерню інституту «Укрпроектреставрація» й здійснював обстеження музейних будинків, розробляв проекти їх реставрації та відновлення бекетівського вітражу, який відтоді прикрашає вестибюль нашого музею.

До розробок Новгородова – тоді ще молодого, проте вже добре освіченого фахівця в галузі старовинної архітектури та реставраційних проектувань, ми з вдячністю звертаємось і сьогодні. Професіоналізм, широка освіченість, непідробна інтелігентність завжди викликали і викликають глибоку повагу до цієї людини.

А у смурні дні карантинної самоізоляції, коли вивільнилося чимало часу, щоб зануритися у Facebook, Новгородов відкрився нам як талановитий майстер фотографії. Ми – у захопленні!

Ділимося своїм захопленням і радістю відкриття з вами.

Приємного перегляду на музейній сторінці Фейсбук!

Володимир Новгородов

Бердянська коса