Виставки - «Мальована поезія Сергія Жадана»
«Мальована поезія Сергія Жадана»
Початок: 01 липня 2016, 16:00
Кiнець: 12 березня 2017, 17:40
Мiсце: Виставкова зала ХХМ

Виставка художніх творів учасників ХІV міського відкритого фестивалю дитячої творчості «Харків – місто добрих надій»

1-12 березня у виставковій залі Харківського художнього музею відбудеться виставка творів учасників ХІV міського відкритого фестивалю дитячої творчості «Харків – місто добрих надій».

2017 року для художнього втілення було запропоновано тему «Мальована поезія Сергія Жадана». Учасники мали можливість проілюструвати вірші відомого харківського поета. Спеціально до фестивалю С.Жадан передав до музею свої ще не опубліковані дитячі вірші.

Тема викликала величезний інтерес – на конкурс було подано близько чотирьохсот малюнків. Мабуть, найбільшу популярність серед учасників отримав образ «жаданячого» кота, відповідно до авторського тексту

Кіт – істота проста.

Має два довгих хвоста,

має троє очей,

і кілька міцних плечей,

має гостре жало,

має чорне крило,

має дванадцять ніг,

має грізний сміх,

триста гострих зубів,

двійко крутих горбів,

має важкі плавники,

і чотири праві руки.

За результатами конкурсного відбору було визначено 100 переможців у різних вікових категоріях. Участь у роботі журі взяли не лише мистецтвознавці, але і сам автор віршів.  Сергієм Жаданом було впроваджено окрему номінацію – «Відзнака поета».

У планах Сергія Жадана – видавництво дитячої книги, а в якості ілюстрацій до неї буде використано малюнки, створені дітьми в межах конкурсу «Мальована поезія Сергія Жадана».

3-5 березня у Харківському художньому музеї заплановано вручення грамот та медалей учасникам конкурсу, а 15 березня у залі Харківської обласної філармонії відбудеться урочисте нагородження лауреатів.

Виставка працюватиме щодня, крім вівторка, з 10:00 до 17:40

за адресою: вул. Жон Мироносиць, 9 (виставкова зала ХХМ)

Тел. для довідок: 706-33-94