Виставки - Арт - проект "Натхнення"
Арт - проект
Арт - проект "Натхнення"
Початок: 28 березня 2015, 14:00
Кiнець: 28 березня 2015, 18:00
Мiсце:

Для всіх, хто хоче зупинитися та відпочити.

Відбулася дев'ята концерт - зустріч

У цій зустрічі виступили учні, а також випускники ХСШ №133 “Ліцей мистецтв”.  викладача Гараніч Кираїди Леонідівни (клас фортепіано): Побідаш Олеся, Тройно Анжеліка, Михайліченко Богдан, Бац Анастасія, Тресницький Максим, Тер Карапетянц Ганна,  з нею в дуеті Єгожинський Войслав (викладач Рябова Л.Є. ) і викладача Євенко Галини Олексіївни (клас баяна та акордеона): Новікова Олександра, Крохмаль Денис, Шевченко Тимур, у складі ансамблю: Павліщев Максим, Привалов Ярослав, Тішаков Денис у супроводі Караченцевої Єви (викладач Степанова Н.С.).

Атмосфера добра і любові до мистецтва панувала в залі Художнього музею. Зустріч, завдяки підтримці учнів і їх рідних, присутніх друзів і просто слухачів, з викладачами ХСШ№133 “Ліцей мистецтв” Гараніч Кираїдой Леонідівною і Євенко Галиною Олексіївною, відбулась з великим натхненням, теплотою і любов'ю до них.

Фотографії ви можете знайти в нашій офіційній группі вконтакті Харківський художній музей або на нашій сторінці в фейсбук Харківський художній музей

Провела концерт-зустріч: Світлана Бондар

Куратор проекту: Ірина Сідєльова