Дитячі конкурси та фестивалі 2018

Конкурс «Піднебесна: мудрість століть» (січень 2018 року)

Харківський художній музей запрошує своїх друзів – юних шанувальників музею, взяти участь у дитячому конкурсі «Піднебесна: мудрість століть».

Скульптура «Трипалий дракон». Китай. Династія Цин. XVIII ст. Бронза

З колекції Харківського художнього музею

Для участі в конкурсі запрошуються учні образотворчих студій, спеціальних, загальноосвітніх та допоміжних шкіл.

Вік учасників – від 5 до 16 років.

Розмір конкурсної роботи – формат А3.

Термін надання робіт до Харківського художнього музею (вул. Жон Мироносиць, 11, кабінет № 5): до 10 грудня 2017 року.

Нагородження лауреатів відбудеться у виставковій залі Харківського художнього музею 4-5 січня 2018 року.

Повні умови участі в конкурсі, а також вимоги до оформлення робіт дивіться в положенні: відкрити положення.

Тел. для довідок: 706-33-94

Фестиваль дитячої творчості «Харків – місто добрих надій» (березень 2018 року)

Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківська обласна філармонія, Харківський художній музей та Харківське обласне відділення Національної української музичної спілки оголошують про проведення ХV фестивалю дитячої творчості «Харків – місто добрих надій» за темою «Музична палітра Марка Кармінського».

У фестивалі-конкурсі беруть участь учні шкіл естетичного виховання, художніх шкіл, ліцеїв мистецтв тощо області та міста у наступних номінаціях:

• Солісти (фортепіано, струнно-смичкові, народні, духові, ударні інструменти, вокал);
  • Художнє слово (читці);
  • Ансамблі (інструментальні та вокальні. До 12 виконавців);
  • Образотворче мистецтво;
  • Інтелектуальна гра «Мить вдачі».

Роботи учасників у номінації «Образотворче мистецтво» приймаються до 1 лютого 2018 року (щодня, крім вівторка, каб. 5, з 10:00 до 16:00) за адресою: вул. Жон Мироносиць, 11, Харків, Харківська область, 61000. Харківський художній музей.

Педагогам обов’язково разом з роботами подати список (заявку) на учасників свого класу в друкованому вигляді українською мовою.

Телефон для довідок: (057) 706-33-94

Положення про фестиваль, а також музичні твори М.Кармінського можна завантажити тут.

Фрагмент експозиції виставки «Музична палітра Марка Кармінського»